Zvracela na Kovyho a pak se smála.

25. dubna 2017 v 21:21 | Kerr |  ZÁPISKY
Pražský Barcamp byla akce, na kterou rozhodně jen tak nezapomenu.
Snažila jsem se tam dostat od první chvíle, co jsem tuto akci zaregistrovala. Měl se jí zúčastnit i youtuber Kovy, který se o tom zmínil ve videu a ŠUP! lístky byly pryč. A Kerr to samozřejmě prošvihla. Vzhledem k tomu, že jsem v tom viděla velikou příležitost a hlavně to bylo v den mých narozenin jsem prostě byla přesvědčená, že udělám pro to, abych tam byla úplně vše. Asi měsíc dopředu jsem jim psala každý týden email, že stále doufám, že se uvolní místo, nebo že budou chtít pomoci a že mám obrovský zájem. Už jsem ani nedoufala, že tam opravdu budu, ale v pondělí mi napsali, že v pátek mám přijet ráno v devět hodin. Do budovy Microsoftu v Praze. Já samozřejmě úplně hotová, že tam fakt jedu jako dobrovolník, budu pomáhat, stihnu jít na všechny přednášky a uvidím spoustu charismatických a ambiciozních lidí. V tu chvíli jsem vůbec neřešila, kde budu spát, jak se tam dostanu ani nic podobného :D

No vše se vyřešilo celkem jednoduše, rozhodně lépe, než jsem čekala. Spala jsem u Sváči, výborného blogera mimochodem- hvezdykrasy.blog.cz, dojela jsem autobusem s tím, že jsem přestupovala jen jednou a na místo.. No, můžu jen říct, že jsme došli jen o patnáct minut později. Takže úspěch. O celém dni a o tom, jak to tam vypadá, jsem se zmiňovala ve svém videu, které už je přes dva týdny na youtube. Má poměrně málo zhlédnutí, ale říkám si, že i tak to někoho třeba může namotivovat k tomu, aby se příští rok zapojil taky :)
Já jsem si ráno stihla dát jen kávu v autobuse a pak jsem se prvního jídla dočkala až kolem jedenácté dopoledne, kdy jsem si vzala kousek mrkvového dortu, že ho spapám. To si takhle odejdu doplnit vodu pro návštěvníky a když se vrátím zpět, dort nikde! Tak si říkám ok, vezmu si další. Pak jsem ale byla na přednášce, koupila si jedno malý kafčo, další přednáška.. Když jsem si konečně sedla k registraci, vzala jsem si s sebou mangový chia puding, což bylo moje první oficiální jídlo dne. To jsem zapila další kávou a pak jsem měla jít na přednášku Kovyho. Celou dobu, co jsem tam seděla jsem měla pocit, že to můj žaludek asi nezvládne. Znáte takový ten pocit, když už začínáte přemýšlet nad tím, kam se půjdete vyzvracet? Jestli to stihnete doběhnout, nebo jestli pak budete muset čistit ty koberce? Ano, takhle jsem se cítila. Ale víte co? Zvládla jsem to. Celá Kovyho přednáška v podstatě byla formou ASKU, takže byla uvolněná atmosféra a celý to probíhalo moc fajn. Jakmile to skončilo, já vyběhla ven nadýchat se čerstvého vzduchu a pak jsem nejméně pětačtyřicet minut stála u dveří a dělala, že tam něco dělám, abych si na něj mohla počkat. Samozřejmě jsem čekala, než opomine ta fronta fanoušků, která ale byla nekončící. Pak jsem se k němu konečně dostala a strávila s ním dokonce několik minut v klidu, bez křiku ostatních a pokecala s ním o youtubu a celkově o tvorbě. Můžu říct, že mi to dalo rozhodně hromadu zkušeností a rad a doufám, že to v praxi využiji co nejdřív.
Tato fotka je mou nejoblíbenější. Hádejte, kdo se mu opírá o rameno! :D Řekli, že máme udělat nějakej xicht, tak mě v tu chvíli nenapadlo nic lepšího.. Ale já jsem s výslednou fotkou spokojena! Samozřejmě jako správná blogerka mám při sobě i zápisník s propiskou, kterou jsem tam nosila snad celý den a samozřejmě si odnesla pár stránek popsaných. Za mě rozhodně super akce, na kterou jen tak nezapomenu. Odnesla jsem si také hromadu kontaktů, kupříkladu momentálně domlouvám spolupráci s úplně novým projektem, který bude pomáhat lidem učit se psát všemi deseti prsty a to není všechno! Jsem z toho hrozně moc nadšená, neskutečně mě to nakoplo dopředu a pokud přemýšlíte, zda jet- ANO! Jeďte, protože tato akce je něco, na co se nezapomíná. A je zdarma. A je tam mrkváč. A Kovy. A příště určitě i znovu JÁ.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Víla Víla | Web | 25. dubna 2017 v 22:20 | Reagovat

Ač na moc youtuberů nekoukám, tak Kovy je můj oblíbený. Vždycky si říkám, že bych strašně ráda na nějaký youtuberský sraz šla, ale hrozně mě děsí, že bych tam byla nejstarší. :D

2 Svačinka Svačinka | E-mail | Web | 26. dubna 2017 v 15:30 | Reagovat

Kerrí! Děkuji za takovou pochvalu :-)
Můžu říct, že z tebe v ten den nadšení a odhodlání jen sálalo, což je super. Motivaci člověk potřebuje a jen v málo případech je na škodu. Jsem stále moc rád, že sis to takhle užila a že jsem toho mohl být svědkem!
Fotka s Kovym je prostě dokonalá!
Líbám,

Sváča

3 Eliss Eliss | Web | 26. dubna 2017 v 15:48 | Reagovat

WOw! Suprový článek, moc ti to na fotce sluší, a je fajn že sis s ním stihla i v soukromí a klidu pokecat!! 8-)

4 Fashionistka♥ Fashionistka♥ | Web | 27. dubna 2017 v 16:53 | Reagovat

Moc pekné fotky! A super článok ☺ tiež by som sa s ním rada stretla :)

5 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 28. dubna 2017 v 21:51 | Reagovat

Týjo, ty jsi vytrvalec! :D Já doufám, že budu mít čas jít na Barcamp v Brně, byla jsem na něm (myslím) před dvěma lety, další rok nebyl čas. Tak snad letos... já sice nejsem takový nadšenec do (jakéhokoliv) youtubera (snad si tohle nepřečte moje sestra, která natáčí :D), ale vypadá to, že tam budou zajímavé přednášky pro Barboru markeťačku i Barboru relativně normálního člověka. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.