Manžel z Brazílie

5. března 2017 v 8:30 | Kerr |  ZÁPISKY
Za uplynulý týden se toho stalo tolik, že se s vámi nejde nepodělit. Ačkoliv se už moc v deníčkovských článcích nevyžívám, tohle je něco, co rozhodně zapomenout nechci. Naše škola je zapojená do projektu ERASMUS, který umožňuje studentům z různých zemí cestovat, poznávat jinou kulturu a zároveň za to dostat zaplaceno. Samozřejmě je to různé, je spousta možností- vím o tom, že někteří díky erasmu studují třeba půl roku v zahraničí, jiní si vyjedou na měsíc po celé zemi.. Každopádně brigáda v tomto případě dobrá, ne?:)
Studenti z naší školy si mohli rozebrat šest studentů z různých zemí- poskytnout jim ubytování, jídlo a být vlastně jejich největší opora. Šestice, která přijela k nám do města vystřídala šest různých zemí po celém plzeňském kraji, aspoň co mi bylo řečeno, a naše město pro ně bylo konečnou zastávkou. Minulý rok jsem se erasmu vůbec neúčastnila, protože jsem byla nemocná. Letošní rok mě neskutečně mrzelo, že jsem si nikoho taky nevzala domů. Se všemi jsem se seznámila v úterý, kdy jsme mohli jít na bowling. Já teda nejsem příznivec sportu, tak jsem tam spíš seděla a koukala na ostatní a to mi naprosto stačilo :D Každopádně za mnou přišel jeden kluk, o kterým jsem v tu chvíli nic nevěděla a spustil tou svojí profesionální angličtinou nějaký slova, který jsem absolutně nemohla pochopit, protože jsem nebyla přeplá na funkci "soustřeď se ať umíš anglicky odpovědět". No pak mi to došlo, že mi vlastně háže jeden kompliment za druhým. Že jsem prý hrozně krásná a milá a že musel přestat hrát, aby mi to přišel říct :D To bylo totálně cute, ale co ještě víc- on se mi pak za tu svojí upřímnost strašněkrát omlouval..:D Druhý den měl zrovna u nás ve třídě prezentaci, tak to bylo takový pěkňounký:) A samozřejmě i prezentace ostatních byly zajímavé. Ono přeci jen, kolikrát se vám poštěstí, aby vám domorodec ze země z druhé poloviny světa vyprávěl o jeho životě přímo v pohodlí vaší třídy!:) Takže jsem se snažila ze všech prezentací a konverzací s nimi odnést co nejvíc.
Můžu říct, že jsem byla fakt neskutečně překvapená, jak dobře anglicky mluvím (Ego up, kerr :DD) Moje známky z ájiny nejsou úplně špičkový, spíš jsem takovej průměr.. Ale je pravda, že z konverzací, povídání a slohů mám zásadně jedničky. Tak se mi to sledování seriálů v originále aspoň konečně vyplatilo, dokázala jsem reagovat! :D
Každopádně jsem se o tom milým klukovi dozvěděla, že je z Brazílie, má farmu s koňma a umí mluvit asi pěti jazyky, poslouchá stejné rockové skupiny jako já a miluje český pivo.. o čemž nás všechny přesvědčil hned druhý den večer, kde jich vypil tolik, že jsme docela čuměli :D
Odtamtud pochází i tato fotka, vlastně skoro jediná společná vzpomínka. Ještě nesmím teda zapomenout na to, že díky nedorozumění s dalším cizincem jsme došli k závěru, že si mě chce vzít, takže mě nakonec i on sám požádal o ruku. No samozřejmě, že jsem řekla ano, ke svatbě mi přislíbil patnáct koní! (půlka jeho majetku.. nevím, co mu teda nabídnu já..:D)
Takže mě celou dobu, co tady byl objímal, volal na mě "my lovely wife!" a neustále chtěl tancovat, zakončil to pusou a náš poslední rozhovor se týkal toho, kolik že dětí teda chceme mít (tři, dvě holky a jednoho kluka, ale to až budu v tý Brazílii..) Pak si odjel a zachvíli na něj nikdo nevzpomene, ale na Kerr, která se pusinkuje s cizincema, to se nezapomene.. :D Ale je pravda, že jsem fakt viděla úplně jiný styl a pohled na život. Můžu říct, že ten kluk byl totálně šílenej, bylo mu jedno, jak se na něj koukají ostatní a dělal si co chtěl. A ostatní ho za to měli rádi. Asi ho zařadím na listinu mých menších vzorů, protože tohle na něm obdivuji. No srdceryvný rozloučení a teď.. aspoň víte, že si jednou za ty jůtůb many koupím letenku do Brazílie a vrátim se s třema dětma.
Tak neberte život tak vážně, ono je to občas lepší. Užívejte si chvil s novými i starými přáteli a tvořte si hezký vzpomínky ♥ Až teď si uvědomuji, že už je ode mě pryč a fakt ty jeho šílenosti, za který bych se v tu chvíli styděla, jsou teď nejlepší vzpomínky, který mám. A vzpomínat budu na tu celou partu, protože každej člověk měl něco do sebe. Už teď si připravuju přihlášku na erasmus a jakmile budu mít možnost, jedu taky.
Příští rok si někoho vezmu k sobě a budu vás informovat víc, protože to bude rozhodně pecka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. března 2017 v 10:02 | Reagovat

Krásný zážitek, moc pěkně o tom píšeš a je vidět že se vryl do srdíčka ♥

2 Luce Large Luce Large | E-mail | Web | 5. března 2017 v 11:16 | Reagovat

To je také cute, ako vravíš <3 :-D

3 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 5. března 2017 v 13:02 | Reagovat

Nó, jen aby ses nedivila, až ta svatba přijde. :-)

4 Sandra Sandra | Web | 6. března 2017 v 18:12 | Reagovat

tak toto je neskutočne pekný zážitok!:) takéto niečo by som tiež chcela zažiť:) toto gesto bolo do neho podľa mňa veľmi milé:) dúfam, že si si to teda poriadne užila a máš pekné spomienky!:)♥

5 Svačinka Svačinka | E-mail | Web | 25. března 2017 v 20:43 | Reagovat

Páááni!
Super článek. Je super, že jsi měla takový zážitek a že máš tyhle vzpomínky!
A až se příští rok zúčastníš toho erasmu, tak chci denní report!
...
..
.
A fotky ze svatby chci samozřejmě taky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.