Je nezadaná, protože..

18. prosince 2016 v 21:25 | Kerr |  FOR GIRLS
Já jsem sama od března tohoto roku a čím dál víc se potýkám s různýma teoriema ostatních, proč jsem vlastně sama. Kolikrát sedíme s holkama a začneme probírat někoho jiného a začnou padat další teorie a já mám pocit, že už vlastně sama ani nevím, proč jsem ještě pořád nezadaná. Pojďme se podívat na nejčastější předsudky a nápady ostatních, proč jsme vlastně my chudinky nezadané.

Protože je určitě lesba.
Typicky. Nechodíš s nějakým klukem nebo neoblejzáš opilé mladíky válející se po baru a už je z tebe někdo, kdo vlastně o ty kluky ani nestojí. Myslím, že nad takovou teorií je úplně nejlepší jen mávnout rukou a zhluboka se zasmát, protože ty sama přece víš, kdo tě přitahuje.

Protože je až moc vybíravá.
To je hloupé. Samozřejmě, že by holka měla být vybíravá, pokud si hledá opravdový vztah a ne jen nějakou srandu na pár týdnů nebo do postele. To, že jsi vybíravá ještě neznamená, že jsi automaticky hrozně namyšlená a máš až moc velké představy a iluze o tvém ideálním partnerovi. Ono je těžké najít prostě jen člověka, který ti bude věrný, chovat se k tobě pěkně a zároveň tě bude i fyzicky přitahovat. Nic si z toho nedělej a vybírej dál.

Protože to neumí v posteli
Och, jistě. To je přece nesmyslný. Pokud někoho miluješ a dostaneš se s ním do fáze, kdy spolu spíte, pak by to v posteli neměl být problém. Upřímně si můžete vyříkat co a jak a rozhodně se nemusíš trápit s tím, že by ses cítila v posteli blbě. Tahle teorie je ubohá a naprosto nesmyslná.

Protože nemá na vztah prostě čas.
Uff, někdo to tak možná má, ale podle mě to je trošku taková výmluva (většinou toho samotného člověka). Já chodím do školy, po škole mám třikrát týdně brigádu do večera, jezdím na modeling a focení a i tak vím, že bych čas na vztah dokázala najít. Je to jen o tom, co člověk chce. Jsou ale i tací, kteří jednoduše vztah nechtějí a na čas se vymlouvají. Ono je lehčí nechuť ke vztahu zastrčit pod větu "Nemám čas, protože moc pracuju, protože se chci vzdělávat, protože.."

Protože je vlastně hrozná mrcha.
Když je nějaká holka milá, sympatická, přitažlivá a do toho vypadá pěkně, pak je každopádně divný, aby byla sama. V tom přece musí být háček, ne? Nemůže být sama, protože nenašla toho pravého, ona je přece určitě mrcha! Nebo jen s klukama spí a pak je nechá! Nebo jí jde jen o peníze! Prostě má nějakou vadu, která není na první pohled vidět, ale určitě jí má!

A co vy, jaký jsou argumenty vašich kamarádů/kamarádek, proč jsou ještě holky samy?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karol Dee Karol Dee | Web | 18. prosince 2016 v 23:43 | Reagovat

Nikdy jsem nikoho takové teorie spřádat neslyšela, asi ještě nejsem ve věku, kdy by být sama znamenalo nutně průser.
Kdybych si měla nějakou teorii tipnout, tak jsi sama proto, že nevysíláš dost signálů. Tím neříkám, že bys měla. :D Ale beru to tak, že od kluka se očekává iniciativa, ale ani oni nechtějí být odmítnuti, takže čekají aspoň nějaký náznak, oční kontakt, úsměv, pár slov.
Ty popsané teorie už tak nějak počítají s tím, že nějaké pokusy neustále probíhají a ty jsi strůjce zamítání chudáků kluků. Nicméně kde je pravda, to víš jen ty. :P

2 Karin Karin | Web | 19. prosince 2016 v 0:45 | Reagovat

Moje kamarádka si to, že je single, omlouvá tím, že ve svým životě musí udělat ještě spoustu změn a pak teprve možná bude připravená, do něj někoho přijmout :-D.
Někomu to možná může dávat smysl, ale jelikož ji znám, tak si myslím, že chce jen sama sebe uklidnit a to jí nemám za zlé.

3 Nikola Nikola | Web | 19. prosince 2016 v 8:13 | Reagovat

Tak nějak by to asi bylo, když jsem byla sama, tohle mě taky napadalo...

4 Andrea V. Andrea V. | Web | 19. prosince 2016 v 15:11 | Reagovat

Hodně často jak první přijde na mysl, že je se mnou něco špatně. Zaháním to tréninkem sebeúcty a sebedůvěry :)

5 Fakynn Fakynn | E-mail | Web | 20. prosince 2016 v 11:22 | Reagovat

Hele ten cas... ja jako uprimne nechci vztah, protoze vim, ze proste cas nebude. Bud 5 dni v tydnu nebo 2 dny v tydnu hlidam bratry, kazdy den mam ve skole do pul 4, takze pak prijdu a placnu sebou, musim se ucit nebo hlidam. Pak je tu jednou za 14 dni volny vikend, ale rodinny zalezitosti, moje dlouhy spani, obcas bych rada vyrazila s kamarady a ted mi najdi nekoho, kdo bude spokojeny s tim, ze se vidime jednou ta 2 tydnéy treba, nehlede na to, ze se ve volnu snazim chodit na brigady. Dokud budu doma a budu v maturitnim rocniku, nemam zajem o to mit vztah, protoze me samotnou by stvalo, jak malo bychom se videli. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.