Přiopilý deník #1

1. července 2016 v 1:10 | Kerr |  COFFEE TIME
Kupodivu jsem na rozlučce s letošním školním rokem nepila. Teda aspoň ne v takový míře jako ostatní- a navíc jsem schopná napsat tenhle článek, takže to tak hrozný se mnou nebude. Navíc mi nedávno jeden kluk Š. řekl, že se píše krásně, takhle lehce omámen vínem nebo tak něčim. Já teda bych spíš byla omámená vodkou, rumem a možná něčím slabším- friscem, ale podstata je stejná, ne? O tom klukovi se tu možná ještě budu zmiňovat. Nevím proč, ale něco mě k němu děsně táhne a některé jeho věty si prostě neustále vybavuji. V různých situacích, ale pamatuji si na ně. Jsem si jistojistá, že to nikdo číst nebude, takže se nebojím veřejně říct pár slov. A taky mi teda pomáhá to omámení nějakým čůčem.
Je první červenec. Oficiálně začaly prázdniny. Celé poslední dva měsíce jsem se soustředila jen na to, abych dala tu posranou matiku. A já jí fakt dala! Tak sem si říkala, pojď Kerr, oslav to pořádně, neboj se a odvaž se! Ale ne, Kerr je strašpytel, ona neee, alkohol je špatnej. Navíc jsem všude viděla ty policajty a při myšlence, že v kabelce nemám občanku ani žádný osobní doklad se mi svíralo hrdlo trošku. Takže jsem byla hodná holka a dělala ostatním chůvu (teda asi do jedenácti, pak si chůva musela dát voraz a přišla drsná Kerr).
Od tý doby, co nejsem s J. (což byly zrovna tři měsíce) jsem toužila být někde zalezlá v rohu. Víte co, ono když vás podvede kluk a vy se pak ještě dozvíte, že vás podváděl asi častěji, není to úplně good message. Takže ačkoliv jsem se fakt držela a tvářila se, že mi to vlastně vůbec nevadí, ve vnit jsem byla děsně zraněná a zničená. Což není nic divnýho, já vim. Možná je zbytečný to říkat a znova se k tomu vracet, ale důležitý je ta myšlenka, která souvisí s momentálním stavem. Konečně se stávám normální, baví mě být ve společnosti, hezky se malovat (teda slovo hezky je irelevantní), líp se oblíkat a nežít jen tak pro sebe a svůj malej svět, ale koukat i trochu kolem. Měla bych se možná trošku krotit, já vim, nemůžu na sebe přece prásknout úplně všechno. Ale upřímnost je dobrá, ne?
Nejlepší je, když si prostě hezky vybíram oblečení půl hodiny, lepim si umělý řasy, upravuju vlasy, kontroluju se asi stopadesátkrát v zrcadle, porovnávam co je k čemu dobrý a pak si jdem sednout někam do trávy a prosedíme tam celej večer po tmě a pak, když jdu domů v rozcuchaných vlasech, rozmazaným makeupu a celá taková polámaná, potkám nejvíc lidí. Včetně toho kluka Š.
Super.

Další skvělou super věcí je to, že mám psaní tak natrénovaný a zafixovaný, že na mě nikdo přes zprávy/smsky/text nepozná, že jsem pila. Když se teda hodně snažím. Jak jsem ale říkala, já jsem nepila, jen jsem lehce omámená. Protože jsem posraná z policajtů, zátahů a zápisů a taky nechci platit pokutu že nemam doklad a zítra jdu do práce a já tu jako debil sedim u notebooku a píšu si článek sama pro sebe, protože mám jednou za milion let hroznou chuť na novej článek.

Hurá na prázdniny, opilé deníky začínají!

FACEBOOK / INSTAGRAM / YOUTUBE


JAKÉKOLIV DOTAZY


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nany Nany | Web | 2. července 2016 v 11:30 | Reagovat

To je celkem zajímavý formát :D Já už měla taky pár podobných nápadů, ale vzhledem k tomu, že o mém blogu ví jak rodiče, tak učitele, tak není úplně ideální něco takového dělat.
My jsme taky měli rozlučku, sice takovou menší, vlastně tam nebyla ani třetina třídy, ale možná o to víc jsme si to užili. A když nepočítám jeden rozbitý mobil, bylo to fajn, prostě jsme se shazovali do bazénu, soupeřili ve vodě, bojovali o pár židlí, vezli se v zahradním kolečku... no bylo to hodně zajímavé, ale vlastně jsme kromě bílého a normálního rumu nic zvláštního neměli, jen pár piv a frisc a brk, tak bych to moc nedramatizovala.

Takoví kluci jako J. jsou fakt největší svině, jako celkem tě obdivuju, já bych to asi moc skrývat nedokázala. Posílám hodně síly do budoucna :)

U mě opilé deníky končí, protože jsem u mamky v Německu a s mojí řečí budu ráda, když si někde vyloudím das Bier, takže tak :D

2 Veronika Veronika | Web | 4. července 2016 v 21:22 | Reagovat

Můžu projet tisíce blogů, ale ty, Kerr, stejně vždycky přijdeš s něčím milionkrát originálnějším. Tenhle formát opilých deníků se mi fakt hodně líbí, kam se na něj hrabe nějakej Čaj s Teri, hehe.
Na svoji rozlučku hrozně ráda vzpomínám, dodneška mám před očima opravdu zajímavé útržky z toho osudného večera, hah.
Kašli na kluky jako je J., nezaslouží si tě. Každopádně přeju spoustu štěstí v budoucnu (ať už v lásce, nebo v čemkoliv dalším).
Měj skvělý prázdniny!:)

3 Sisse Sisse | Web | 5. července 2016 v 3:31 | Reagovat

Jo tak moje rozlučka vypadala nějak podobně. Když se ale přehoupla půlnoc, řekla jsem si hm, ta melounová vodka je přece jen dobrá. Pak jsem se omámená bavila a trošku i líbala s nejlepší kamarádkou. Někdo pozná nového kluka, někdo ochutná rty své nejbližší. Proč ne. Super počtení, víc takových :)

4 Łucie. Łucie. | Web | 5. července 2016 v 12:11 | Reagovat

Na vodku mám blbé vzpomínky, proto bych ji snad už do pusy ani nedala :-D
Každopádně co se týče podvádění, moc dobře to znám. Opravdu to není příjemné. Ještě aby bylo, že ano..
To s tím oblečením a upravenými vlasy znám. A moc dobře :D .. Já mám prázdniny už měsíc a upřímně se občas nudím. Ještě 2 měsíce. Snad to zvládnu.

Jinak ke komentáři na mém blogu: Vůbec z toho nemám depku, jen když o tom začnu uvažovat, tak mě to krapet děsí. Nejsem nějaký psychopat, žejo:))

Nechtěla bys spřátelit?:O

5 Elis Elis | Web | 5. července 2016 v 13:14 | Reagovat

Napsala si top moc hezky, tak to s tebou tak moc špatný opravdu nebylo, soudím to podle sebe protože já  při opita nejsem schopna dát dohromady smysluplnou větu... ;-)

6 Hermione Hermione | Web | 10. července 2016 v 9:49 | Reagovat

Řekla bych, že u mně konec školního roku tak dobře jako u tebe neskončil. >_< :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.