Už mě serete

8. května 2016 v 23:05 | Kerr |  COFFEE TIME
Ne, ne vy. Vy mě neserete. Ale jinak všechno kolem jo.
Ale znáte to, prostě musíte dát nějakej ten poutavej titulek, aby to lidi vůbec otevřeli.

Včera jsem si tak seděla v práci, venku šílený horko, žádný lidi v obchodě a já nemám co dělat. O víkendech pracuji u Německa, dělám prodavačku v obchodě s kabelkama a šperkama, super práce. Jenže logicky- čím víc je teplo, tím míň chodí lidí. Jakmile začíná být hezky, lidi si odkráčejí někam na procházky, na kafíčko nebo kamkoliv ven, ale když se ochladí, radši se mi prochází po obchodě. Jednoduchý. Včera bylo přes dvacet stupňů, takže se na kabelky přišly podívat lidi třeba tak každou půl hodinu. Byla jsem tam od devíti hodin ráno, takže jsem ve tři odpoledne měla vysypané koše, utřený prach, přerovnaný zboží, vyndaný nový zboží, vyleštěná zrcadla a já byla pěkně napapaná, takže jsem zasedla k počítači k šílené anglické klávesnici.
Konečně jsem měla čas na to, abych si otevřela Srdce blogu a nestačila jsem se divit- spousta nových článků a v jednom jsem zmíněná i já! Docela mě to nakoplo k tomu, abych vám napsala nějakou zprávu z mého života- když jsme na tom deníčkovém blogu.

Vlastně jsem měla dost dobrej důvod, proč že jsem to na blog nepsala. Nechci si z toho dělat místo, kam si budu chodit stěžovat. Chci, abych tu vytvořila příjemné místo, kam se lidi budou rádi vracet, budou si číst články nabité energií a odcházet s tím, že třeba i přestanou myslet na jejich nepříjemný záležitosti. Je to obrovský sousto, ale věřím, že to postupně dokážu. Poslední dobu mám ale bohužel tu smůlu, že se na mě všechno nějak nabaluje a já pak prostě nemám náladu na vymýšlení nějakých řečiček, který ani nebudou pravda.

Pravdou totiž je, že ve škole absolutně nedávám matiku, což je v prváku docela ostuda. Snažím se cvičit, ale mám tak mizernou fyzičku, že to postupně vzdávám. Baví mě natáčet na youtube, ale ty změny a pokroky jsou vidět strašně pomalu. Všichni kolem mají skvělý vztahy, i když se třeba občas hádají, ale prostě pořád někoho mají. Já jsem si všechny odstrčila, když jsem chodila s bývalým a teď na mě naopak kašlou oni, což je pochopitelný a já jim to nezazlívam.. Ale je to naprosto příšernej pocit.

Většinu času teď trávím tak, že se učím do školy, chodím do práce (občas mám i 12h, což mě naprosto zřídí:D), večery chodím někam s lidma, abych prostě nedepkovala doma a samozřejmě teď sleduju hokej, protože každej musí být při mistrovství fanoušek! Při psaní článku se ale pomalu rozhoduju, že opravdu musím začít s blogem znovu, že to tu opět trochu pozměním, vzhled a všechno, pokusím se psát trošku aktivněji- mohla bych psát v práci, ale to by bylo články bez háčků a čárek, což se rovná děsnej nepoužitelnej článek :D A vlastně.. co tu melu, jdu přednastavit pár článků, tak díky za momentální návštěvnost, nepřestávejte dělat co vás baví a buďte pozitivní, čus!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | Web | 11. května 2016 v 19:18 | Reagovat

Teda, ne že bych úplně nezvládala prváckou matiku, ale oproti kvartě jsem se zhoršila. Vlastně jsem se zhoršila i oproti prvnímu pololetí v prváku. A nejen v matice.

(Pitomá planimetrie.)

Hlavně se nevzdávej! Budu ti držet palce, ať se ti všechno vydaří.

A jen tak by the way, nefanouškuju nad hokejem. To znamená, že jsem 0% vlastenec 90% hipster a 10% liliput. No jo, celá já.

2 Myšák Myšák | Web | 12. května 2016 v 18:47 | Reagovat

Ach, ta matika. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.