JAK VYBRAT NORMÁLNÍ PŘEZDÍVKU

16. května 2016 v 21:07 | Kerr |  FOR BLOGGERS
Tohle je vlastně špatný nadpis. Já totiž netvrdím, že je dobře mít naprosto normální přezdívku. Dost lidí má takovou šílenou přezdívku, třeba "Sladká Prdelka" nebo "Pyroman1261941684" nebo "jfsklsofusdjf". Jako dobře, tohle je velká možnost, jak nalákat lidi na svůj blog. Teď ale záleží na tom, jestli vám to za to opravdu stojí.

Já sama jsem vystřídala několik přezdívek. V devíti letech jsem byla ModraKarolinka, asi nemusím vysvětlovat. Jednoduše jsem měla ráda modrou barvu a Karolína je moje jméno, takže volba první přezdívky byla jasná. Dál jsem byla Coklidqa, velká milovnice čokolády a moderní girl, která místo k používala q a zásadně vše psala poangličtěný. Co si pamatuji, měla jsem pak dost přezdívek, které se nějakým způsobem týkaly zeber- mých oblíbených zvířat. Byla jsem Zebrina a pak Zuri Zeze. Po téhle fázi jsem pak měla jednu, kterou mám vlastně do teď. Říkám si Kerr a říkají mi tak už opravdu všichni včetně pár učitelů, spolužáků..

Jsou tedy různé aspekty, jak a kde brát přezdívku. Měla by vás nějakým způsobem vystihovat. Vzpomeň si na oblíbenou barvu, zvíře, hrdinku ze seriálu, jméno tvé oblíbené spisovatelky nebo název písničky oblíbené kapely. Zároveň by neměla být moc dlouhá a lehce zapamatovatelná, zkus se tedy vyvarovat nějakých čísel, nesmyslně po sobě jdoucích písmen, různých speciálních znaků apod. Nezapomeňte, že čím lepší nebo originálnější přezdívka, tím snadněji si vás lidé zapamatují- a o to tu povětšinou jde.

Skvělé jsou taktéž přezdívky, které vyjadřují, co děláte. Zkuste tak zvážit i toto.
Chtěla bych nadále podotknout, že přezdívku lze v průběhu blogování kdykoliv změnit- pokud si totiž nezvolíte automatické zadání vaší přezdívky, můžete si u každého nového článku v podstatě vepsat jakoukoliv zvolenou přezdívku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Šebestová Sára Šebestová | Web | 18. května 2016 v 22:26 | Reagovat

Kerr je hezká přezdívka. Já dostala ve druhé třídě přezdívku činčila (bůhví proč jako). Já mám teda krátké jméno, takže tady by moc přezdívka nesedla, všichni mi říkají jenom jménem (i když by mi nevadilo si nějakou husťáckou přezdívku najít). Ale virtuálně jsem prostě Sachi. :D
coffeewithsachi.blogspot.cz

2 Ellí Ellí | Web | 23. května 2016 v 18:45 | Reagovat

Napsala jsi to docela pěkně s těmi přezdívkami :). Já jsem zvolila docela normální, jen trochu zkomolenou formu mého jména Eliška. Nikdy mě nijak výrazně nelákalo pojmenovat se třeba roztomiloučká květinka (:D), ale na druhou stranu opravdu oceňuji kreativitu některých pisálků. Když mezi komentáři vidím nějakou skutečně důmyslnou a vtipnou přezdívku, kolikrát si blog otevřu už jen kvůli tomu :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.