Těhotná, opilá a tlustá.

31. prosince 2015 v 19:50 | Kerr |  SOME SHITS
"Jediné tři věci, které dělají ženu šťastnou, jí také dělají těhotnou, opilou a tlustou."

Co se změnilo na blogu?

To je těžká otázka. Čeho jsem tento rok dosáhla? Stále pokračuji v natáčení pro krásnou, občas přijde nějaká věc ke spolupráci a recenzi, neustále pokračuji s psaním na blog (i když to teď dost flákám) a napsala jsem svůj první článek na Srdce blogu, kde jsem vám ukazovala několik tipů na vlogy a videa od našich blogerů. Nikdo nemůže tušit, kolik práce nese něco takového vůbec tvořit. Spousta lidí nad tím mávne rukou, protože co? Sepsat pár řádek dokáže každej debil, že. Ale aby to dávalo smysl, dalo to někomu něco do života a třeba se z toho přiučil, to je teprve umění. Neodvažuji si říct, že já to dokážu. Ale přeju si, abych to jednou o sobě mohla říct.

Co se změnilo v mém životě?

Ani bych nevěřila, jak je ten rok dlouhej! Když tak přemýšlím nad tím, co se stalo, je to až neuvěřitelný. Našla jsem si přítele. Prošla jsem si mononukleózou, kterou jsem snad zvládla. Obarvila jsem si vlasy na hnědo. Pak na červeno. A teď jsem opět hnědovláska! Včera mi trochu přebliklo v hlavě a dneska už jsem si běžela pro barvu. Udělala jsem příjimačky na školu. Zúčastnila se mistrovství ČR v korespondenci (rychlostní psaní všemi deseti na klávesnici). Úspěšně dokončila taneční, zatancovala si na maturáku na předtančení maturantů, začala posilovat, oslavila vánoce a teď sedím a odpočítávám hodiny do konce roku.

Co bych chtěla změnit, čeho dosáhnout?

To je těžká otázka. Já jsem člověk, kterej když chce něco změnit, udělá to hned. Nečekám na nějaký magický datum, který odstartuje můj "nový život". Chtěla bych stále cvičit. Konečně si dokoupit pár kousků oblečení, abych byla spokojená se svým šatníkem. Úspěšně dokončit tenhle ročník ve škole, přežít lyžák.
Když nad tím tak přemýšlím, měla bych si to ještě pořádně promyslet. Mám čtyři hodiny!

Jo a, konečně u nás SNĚŽÍ!!
Užijte si silvestr a šťastný nový rok všem :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | E-mail | Web | 31. prosince 2015 v 21:56 | Reagovat

U mě se toho stalo taky hodně, až ani nevím, zda byl rok 2015 dobrý či nikoliv.
Přeju hezký Nový rok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.