Na maturák bez kalhot!

20. listopadu 2015 v 10:46 | Kerr |  COFFEE TIME
Už dlouho jsem nenapsala čistě deníčkovský článek, což je celkem škoda. (obzvlášť, pokud si o to váš blog adresou přímo říká)
Nejhorší na tom je, že já už si pomalu ani nepamatuju, co jsem naposledy napsala.
Za poslední dva měsíce, tedy od prázdnin, se toho změnilo strašně moc. Jako by se najednou celej můj život překopal a já začala od začátku. Netuším, jestli je to dobře nebo ne. Mnoho lidí říká věci jako "všechno zlé je pro něco dobré" (potkala mě jedna nepříjemná věc), ale stejně si člověk ve špatný situaci tohle neuvědomuje, ne? Nebo snad když vám umře váš pes, řeknete si "Jo, všechno zlý je pro něco dobrý!"? Ne, neumřel mi pes, tohle má být jen příklad, který ale celkem dost dobře dokazuje fakt, že to je prostě blbost. Jako miliony dalších citátů, které jsou k nalezení na internetu, ale o tom radši pomlčím, protože bych tu nerada pobouřila nějaké milovníky těchto zamilovaných, romantických, přátelských nebo jakýchkoliv jiných srdceryvných citátech. Za to autentické citáty, ty už stojí za to! Třeba takový citát "Dělej to, co tě baví bez ohledu na to, co říkají ostatní"- Adolf Hitler.
Teď mě všichni zabijte :D
Ale víte co je super? Blíží se mi MATURÁK!

Ne, nejsem ve čtvrťáku. Jen jsem členkou jedné taneční skupiny specializující se na latinskoamerické tance a letos děláme tanečnice šestnácti maturantům z učňáku. No jo, samotní kluci by prostě nebyli tak super jako osm holek s nimi! Nesmím nic prozrazovat a jsem děsně natěšená! Celý mý dny teď běží v systému -nudnej den-nudnej den-TRÉNINK!!-nudnej den-TRÉNINK! a ačkoliv chodím z tréninků naprosto vyřízená, neskutečně mě to naplňuje. Dneska jsme hodinu dokolečka cvičili točky. Nevím, jestli jsem to někdy zmiňovala, ale jakmile mě někdo nutí točit se, je tu ryziko, že se pobleju. Takže sem fakt měla na mále, abych to v sobě udržela nebo tam sebou netřískla o zem.
Fakt se těšim, až to sem všechno budu moct sdílet, protože jsem děsně natěšená z těch krátkých šatů, ze kterých mi kouká půlka zadku a ze všeho toho kolem, co i vlastně prožiju sama za čtyři roky (takže by se dalo říct, že už mám psychickou přípravu o něco dřív než všichni ostatní, no aby mi to k něčemu bylo!:D)
Jinak se tak nějak neděje nic, co by stálo za zmínku, vážně. Jsem natěšená na maturák a Vánoce a vlastně je teď asi milion věcí, kvůli kterým mi to všechno děsně rychle utíká a vůbec nevnímám, že mám čtvrt roku na nový škole za sebou.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 24. listopadu 2015 v 10:55 | Reagovat

Upřímně se divím, že kluci vůbec mají nějakou snahu si zařídit hezký nástup na maturák. :D
U nás to byla samá telátka, která by si tam s rukama v kapsách šla jenom stoupnout a konec. Dokonce jsem opravdu zažila klučičí třídu, která prostě jen přišla na parket, stoupla si do řady a to byl celý nástup. :D Ale diváci řvali nadšením, i když nevím proč :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.