Prázdninová pohoda

13. července 2015 v 23:31 | Kerr |  COFFEE TIME
Dlouho už jsem nepřidala nic do mé deníkovské rubriky, pojďme to napravit!

Je druhý týden prázdnin a já vážně přemýšlím nad tím, co mám dělat. Většínou jsem o prázdninách měla program a naopak jsem měla jen málo volných dní, teď je tomu kvůli mononukleoze jinak. Sice už můžu chodit ven a jakž takž sportovat, ale žádný zázrak to není. Máme tábor a já se tam byla kouknout přes víkend. Za tu jednu noc, co jsem tam spala, jsme stačili vykrást zásobák s jídlem, pít medovinu, starat se o počůranou Barču, utěšovat plačící holky, byla jsem čtyři hodiny na hlídce, snědla jsem hrozně moc třešní a bylo mi blbě a pak jsem ještě s dvěma holkama dospávala noc ve velké houpací síti, abychom se tak vyhly rozcvičce. Totálně jsem se přejedla buchtama, které tam přinesli rodiče na návštěvní den, válela se v houpací síti s malýma holkama a završili jsme to posezením na zahradě po odjetí z tábora. Teď jsem sice celá poštípaná od komárů a naprosto unavená ze čtyř a půl hodin spánku, ale jsem šťastná, protože skaut je něco, co mi to štěstí dodává.


Včera jsem přijela snad po jedný hodině v noci. Mamka nepočítala s tím, že bych vůbec přijela ten den, ale až ten další. Potichu jsem se vkradla domů, ale zřejmě ne dostatečně.. Zbudila jsem celou rodinu. Ráno jsem vstala ve třičtvrtě na jedenáct a zjistila jsem, že mi za čtvrt hodiny jede bus k Jonášovi. To byste nevěřili, jakou rychlostí jsem vstala z postele. Natáhla jsem na sebe první oblečení, který jsem našla, udělala jsem si drdol, hodila věci do tašky a nenasnídaná a ještě v polospánku vyběhla ven. Sama sobě děkuji, že jsem vždycky líná se líčit a Jonáš tak ví, jak vypadám nenamalovaná, v hrozným oblečení a s rozcuchanýma vlasama, protože jinak by mě to ráno nepoznal.

Bus jsem stihla tak tak. Naprosto jsem netušila, kterej z těch sedmi autobusů jede na místo, kam chci. Vyzkoušela jsem tři, než jsem ten správný našla. Ještě, že mi neujel.. Už se mi zavírali dveře před nosem. Ani nevíte, jaký horko mi bylo. Pan řidič byl hrozně vtipnej.
"Jede to do Soustova?"
"Cože? No to nejede!"
"Fajn a kterej autobus mě teda doveze do Soustova?"
"No to leda, že bys chtěla na rozcestí."
"Mě je to jedno, říkejte si tomu jak chcete, já tam chci dojet."
Ale jo, stihla jsem to.

A víte co je lepší, než válení se v posteli a sledování televize a jedení brambůrek a pití cocacoly?
Válení se v posteli a sledování televize a jedení brambůrek a pití cocacoly ve dvou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 justness justness | Web | 14. července 2015 v 16:47 | Reagovat

Páni... máš koukám pěkně zajetej začátek prázdnin... :D ... a těma posledníma dvěma větama jsi mi naprosto zlomila srdce... krásně řečeno.

2 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 15. července 2015 v 14:00 | Reagovat

Tyhle ranní rychlooblíkačky znám, většinou se pak rychle domalovávám ve výtahu, abych vypadala alespoň trošku jako člověk a ne jako zombie.

Mimochodem, když si měla tu mononukleozu, tak nemusíš držet žádnou dietu? Soudě podle toho výčtu, co jsi všechno zbodla na tom táboře. :)

3 Kerr Kerr | Web | 15. července 2015 v 14:47 | Reagovat

[2]: už jen smažené apod. :) buchty i ovoce už normálně můžu, akorát ta medovina... No.. O:)

4 yddfh yddfh | 16. července 2015 v 8:38 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečetla tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečetla tak to napište do jiného blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

5 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 16. července 2015 v 17:18 | Reagovat

To je takové hezké číst, co ti přináší radost do života. A je fajn, že sis skaut užila. Jinak to, že nemáš o prázdniny co dělat, tak to nejsi jediná. Hlavní je, že už jsi v pořádku.. nebo prostě jsi na tom lépe :-)

Já si přijdu sama sobě hnusná, když jsem nenamalovaná, ale strašně -_- Tím nechci říci, že ty jsi hnusná. To vůbec, ty jsi krásná. :-)

A ten poslední odstaveček, to je tak pěknéééé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.