Mé největší CÍLE a PŘÁNÍ

11. března 2015 v 22:05 | Kerr
Upřímně jsem přemýšlela nad zařazením tohoto článku, zda to dát do "Informací", nebo do "deníku". Nakonec jsem se rozhodla pro první možnost, jak už můžete vědět. Vyprávět vám tady totiž nebudu, a jak všichni víme, vyprávění je nejhlavnějším faktorem deníčku.

Mám své cíle a přání, kterých chci dosáhnout. Rozhodla jsem se, že je zde budu publikovat, abyste se mohli pokochat mými nejtajnějšími (dobře, tak ty úplně tajný tady samozřejmě psát nebudu, protože jinak.. rip soukromí) přáními. Nejdřív jsem si říkala, že by bylo super odškrávat si to, jenže vzhledem k tomu, že jsou tady přání a cíle opravdu všeho druhu to dělat nebudu. Dost okecávání, pojďme na to.

  • Podívat se do Irska. Nechápala jsem, jak někdo může obdivovat nějaké místo na zemi a tolik toužit nahlédnout tam. Jasně, líbí se mi Paříž, líbí se mi Belgie nebo Londýn. Ale Irsko, sakra Irsko.. Jednou to místo vážně musím navštívit. Posedět si v hospůdce, kecat o hloupostech a sledovat irský tance.
  • Koupit si mopsíka. Tyhle psy miluju už tak hrozně dlouho! Jsou neskutečně sladcí a já jsem prostě přesvědčená, že si ho jednou pořídím. Zbožňuju ty jejich velký kukadla :)
  • Jet na 4fans jako host. Myslím, že pokud dostanete pozvánku na 4fans, jste právoplatným Youtuberem. Říkejte si co chcete, ale jakmile jste na takové akci, jednoduše vás lidi znají a chtějí se s vámi vidět, protože se jim líbí vaše tvorba.
  • Předělat pokoj. To je takový přání jenom aby se neřeklo.. Předělávat ho totiž budeme snad už tenhle měsíc :) Stěny na tyrkysovou, bílá postel, šedivý doplňky, svítící řetěz a tak.. těším se, vážně moc ^^
  • Zažít nějaký BUM překvapení. Znáte takovou tu situaci z filmu, kdy v den vašich narozenin náhodou přijede kámoška, že jdete na kafe.. Zavede vás ale do nějaký místnosti, kde je ticho.. a pak se najednou rozsvítí a všichni zakřičí "Překvapení!" Jo, tak přesně tohle nemyslím. Ale něco na ten způsob. Cokoliv, co mě potěší, nebo klidně i rozesměje.
  • Vidět naživo Theo Jamese. I když si nejsem jistá, jestli by to bylo bezpečný, protože bych v jeho přítomnosti asi omdlela :D A vůbec nevím, co bych mu řekla, protože jsem si jistá, že v tom momentu by mi vypadly všechny (ne)naučené fráze a moje angličtina by najednou byla na úrovni nula.
  • Dovolená s kamarádama. Znáte takové ty perfektní klipy nebo obrázky, kdy parta kámošů vezme auto, kytaru, deky a jídlo a jedou někam mimo civilizaci? Zpívaj, tancujou, leží na pláži a jako nejdokonalejší perličkou je promítání si nějakýho super filmu.
  • Mít skvělou postavu. O tu už se snažím. Tohle je totiž cíl, který si jednak můžu splnit teď, ale hlavně záleží především za mě. Na dovolenou mě někdo může vzít, překvapení mi taky udělá někdo jinej, psa mi ostatně může taky někdo koupit. Ale nikdo za mě neodcvičí ty hodiny, které si budu muset přetrpět. Jak už jsem tady psala, držím se čtvrtý týden- posiluju na ruce a břicho. A výsledky už jsou znát!
  • Strávit celý den v houpací síti- Hrozná blbůstka. Na našem táboře máme skvělý houpací sítě a já úplně zbožňuju, když si můžu do jedné z nich vlézt s knížkou a prostě si jen tak číst a koukat do korun stromů. Jenže nemáme žádný stromy, na který by se dala zavěsit. Ale já vám říkam, až já se jednou naštvu, pověsim si to prostě doprostředka naší ulice ať si jako každej říká co chce, já chci svojí houpací síť.
  • Moderovat v televizních novinách. Jedna z takových těch trošičku větších věcí, ale je to tak. Strašně mě to láká a aspoň jednou musím zažít pocit, sedět za židlí a být druhá Borhyová! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nany Nany | Web | 12. března 2015 v 4:49 | Reagovat

Máme toho vlastně hodně společného. Já zase obdivuju Island a neuvěřitelně mě přitahuje. Jak píšeš - Londýn je určitě fajn, ale už je to trošku ohrané.
Mopsíci se mi moc nelíbí :D Jako jsou rozkošní, ale já zůstanu u psů velikosti "nemůže se vzít do náruče".
Jet na 4fans jako host by bylo mega. Taky bych chtěla. I když mě už tak moc potěšilo to, když mě tam šest lidí poznalo a dokonce chtěli i podpis a fotku. To pro mě hodně znamenalo :3
Já bych pokoj předělala strašně ráda, ale taťka říká, že ne. Momentálně si šetřím na nějakou suprovou černou barvu, kterou bych si to tu vymalovala (dobře, to nemyslím úplně vážně, ale jinak by se mi černo-červený pokoj mega líbil).
Dovolená s přáteli je snad jedním z mých největších snů. Úplně vidím sebe a tři mé nejlepší kamarádky v takovém tom retro autě jak zpíváme, tancujeme a užíváme si - nejlepší!
Co to pindáš s tou postavou? Trošku jsem si tě obšlehla na fb a úplně jsem čuměla. Hlavně na úvodce máš v těch šatech naprosto dokonalou postavu. Tak se nedělej, jo? :D
Také bych chtěla moderovat. Prakticky cokoli, ale televizní noviny bych uvítala nejvíce :3

2 Verr Verr | 12. března 2015 v 16:08 | Reagovat

Tak na Thea se pojedeme podívat spolu a budeme se přidržovat. :D Irsko je taky můj sen, a mopsíci?Ježišimarija, ty jsem vždycky hrozně milovala. :D :)) Super článek, Kerr. :)

3 deny-paradise deny-paradise | Web | 12. března 2015 v 18:09 | Reagovat

Pěkné cíle, je fajn si je takle zapsat :D Já mám trochu jiné, ale něco společného máme taky.
Já bych se zase chtěla hrozně moc podívat do Dubaje, Sydney :D Ok chtěla bych procestovat celej svět-doufám, že budu bohátá, abych na to měla :D
Mopsíka chtěla moje ségra a když zjistila, že slintá a kouše boty- asi jako většina psů, už ho nechce. Já bych zase chtěla Huskyho :3
Myslím, že tě co nevidět na nějaké 4fans pozvou :)

Sakra, co to je za dobu, že se všichni rozhodli předělávat pokoje? Jen zase Denisa nic, achjo. To bys pak mohla udělat nějaký roomtour, aby sme se pokochali a mohli závidět :3

Na dovolenou s kamarádama bych chtěla taky, nějaký ten roadtrip by se šikl a ještě s nějakou super partou-no to by bylo úžasný :3

O skvělou postavu se snažim měsíc a ještě nejsem spokojená, asi mám nějaký divný tělo-nic na něj nefunguje :D

Doufám, že za 15 let tě uvidím třeba na Nově jak moderuješ :D

4 Sayushka Sayushka | Web | 12. března 2015 v 18:23 | Reagovat

tak ať se ti podaří tvých cílů dosáhnout:) já chci teď akorát trochu zapracovat na postavě, zpevnit a začít cvičit pokud to půjde:)

5 Fimmi Fimmi | Web | 14. března 2015 v 9:14 | Reagovat

Tyjo, strávit den na houpací síti. To by mě nenapadlo, ale je to úplně skvělý nápad! :)

6 Tez Tez | Web | 14. března 2015 v 19:14 | Reagovat

Jé, to jsou krásné cíle. :) Je fajn, když si to člověk takhle sepíše.

V Irsku byl můj brácha minulý rok. Byl to zájezd se školou. Já bych se neskutečně ráda podívala do Norska. Vlastně bych chtěla navštívit strašně moc míst, ale Norsko je prostě číslo jedna.

Pejska bych si taky moc ráda pořídila. Mamka mi ho asi nedovolí, ale jakmile budu bydlet ve vlastním, pejska si zkrátka pořídím. Ještě nevím jakého, ale myslím si, že na rozmýšlení mám ještě dost času. :D

Na 4fans jako host určitě pojedeš. Věřím ti! (A jakožto skoro sousedku mě vezmeš s sebou, jen aby bylo jasno. :D)

Pokoj bych si taky moc ráda předělala, ale pochybuju, že to vyjde. Teď mám ale v plánu udělat si nějaké obrázky na zeď a k patnáctinám si od tety a strejdy přeju takové ty černé nálepky na zeď, tak snad aspoň taková malá změna vyjde.

Dovolená s kamarádama. Hm, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, ale určitě by to bylo fajn.

Na skvělé postavě pracuji přesně jeden den. Hm, zatím se nic neděje. :D (Jak nečekané.) Buchtičky ve fázi kynutí mi holt zatím budou muset stačit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.