Podzimní večery

27. listopadu 2014 v 11:31 | Kerr |  COFFEE TIME
Ahoj mí drazí návštěvníci,
Omlouvám se, že již nejsem na blogu tolik aktivní. Natáčení videí mě naprosto pohltilo, takže teďka většinu svého volného času jen natáčím, stříhám nebo vymýšlím. Taky jsem od pondělka byla doma, nebylo mi dobře a prostě jsem musela hlavně ležet, takže jsem neměla na počítač ani pomyšlení. Na druhou stranu jsem začala číst dvě knížky- chápete to, dvě knížky najednou? Zrovna jsme s mamkou při vybírání knížek debatovaly o tom, že bychom nikdy nemohly začít číst dvě knížky, obzvlášť když je každá v jiném žánru. To ty mé dvě sice nejsou, obě dvě jsou dobrodružné sci-fi, ale i tak. Začala jsem číst Minus 15 a Divergenci. Obě dvě knížky jsou naprosto boží a já prostě nevím, kterou číst dřív :D
Na YT už se nebezpečně blížím stovce odběratel. Je to super, za měsíc.. Doufám, že se uchytím, baví mě to a naštěstí se ještě neobjevilo tolik lidí, kteří by nějakým způsobem kritizovali. Dneska jsem točila TAG a snad by se měl zítra nebo o víkendu objevit na YT, tak ho případně dám i sem:)
Teď je takové počasí, že se snad ani nedá dělat nic jiného než jenom spát, číst a pít horkej čaj.

Hrozně ráda bych se tady vypsala z toho, co mě štve nebo trápí, ale už mi to přijde hrozně neosobní. Jen můžu říct, že má minulost se znovu mění do reality a já nevím, jestli je to dobře nebo špatně, protože jestli to skončí jako minule, budu v háji :D Já sama bych ale z tohohle nic nepochopila, kdybych to nebyla já. Takže jsem si tyto tři řádky napsala spíše pro sebe a teď vám snad jen můžu říct Ahoj, protože jdu stříhat video a tak tedy... Ahoj!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tez Tez | Web | 6. prosince 2014 v 23:57 | Reagovat

Na videa poctivě koukám. :) DIY se mi moc líbilo i poslední tag (vánoční) byl super.

Taky jsem teď blog moc neřešila. Udělala jsem si zkrátka pauzu.

Divergence je skvělá knížka. Mám přečtenou i Rezistenci a teď čekám, až kamarádka dočte Alianci, abych si ji mohla přečíst a zjistit, jak to všechno dopadne. :)

2 Lukáš Lukáš | Web | 8. prosince 2014 v 11:56 | Reagovat

Zdravím,

[1]: blog má sloužit především pro autorovu radost a ne pro co největší návštěvnost (atd.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.