Kerr na hlavní stránce blog.cz ??

15. listopadu 2014 v 16:02 | Kerr
Ahoj ahoj.
Čím dál víc jsem začala blog spojovat s YT. Sice sem nedávám úplně všechna videa, ale ty si lehce můžete vyhledat sami, pokud budete mít samozřejmě zájem :) Je to neskutečný, ale už mám přes sedmdesát odběratelů za necelé dva týdny. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál... Mám tady ale další video, které slouží jako poděkování za umístění mého předchozího článku na hlavní stranu blog.cz
Velmi mě to potěšilo!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 deny-paradise deny-paradise | Web | 15. listopadu 2014 v 19:16 | Reagovat

Gratuluju! Zrovna ten den jsem se na hlavní stránku blogu nedostala. Každopádně ti opravdu moc gratuluju, rozhodně si to zasloužíš!! :)  
Jinak na tvůj blog chodím moc ráda. :) Takže vůbec nemusíš děkovat, to už je spíš taková samozřejmost, že mě u sebe na blogu vidíš :D Hehe.
Jinak si myslím, že kvalita zvuku je v pohodě, slyšet tě je, tak nevím proč by sis měla pořizovat mikrofon. Ale sama uvidíš, jak se to dál bude vyvíjet :)

2 Tez Tez | Web | 17. listopadu 2014 v 18:57 | Reagovat

Gratulace veliká! Ten den jsem zrovna šla smolit článek, který skončil v rozepsaných, takže když jsem byla na hlavní stránce blog.cz, musela jsem se usmát, protože jsem tvoje video viděla s předstihem. :D To se mi stalo poprvé. Jindy ty blogery či blogerky z hlavní stránky ani neznám. :)

Napsala jsem to sice asi před 5 minutami do komentáře u novějšího článku (protože jsem taky takový koumák jako ty a nenapadlo mě scrollnout dolů a napsat to k článku, ke kterému to patří -.-): děkuju, že jsi mi poděkovala (nebylo to nutné, ale moc mě to potěšilo). :) Tvůj blog se mi líbí, jinak bych sem taky nechodila. ;)

Těším se na další články i videa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.