Je ti zima? Je to jen POCIT

30. října 2014 v 13:11 | Kerr |  COFFEE TIME
Ahoj ahoj!
Ozývám se po dlouhém týdni a mám co vyprávět. V pátek jsem odjížděla na kurz rádců a podrádců. Přijeli jsme v pět hodin a dostali jen krátké instrukce. "Máte deset minut na to, abyste si sbalili věci na noční pochod." Jelikož se s hlavním vedoucím znám už nějakou dobu, říkala jsem si, že si jenom dělá srandu. Nebrala sem si nic. Zásadní chyba. V šest hodin jsme vyrazili a na místo, kde jsme měli spát, jsme došli ve čtvrt na tři ráno. Hezký co?:D Ztratili jsme se, takže pro nás museli přijít.
Na místě nám oznámili, že tam neteče voda, teplé se pravděpodobně nedočkáme, studená se musí pumpovat a nejde tam elektřina. Měli jste slyšet reakce všech, co tam zrovna stáli:D I mě samotnou to překvapilo, ale čím déle jsme tam byli, tím méně nám to vadilo a naopak se nikomu nechtělo domů. Strávit jsme tam měli čtyři dny, respektive v pátek přijet a v pondělí odpoledne odjíždět.
Celou dobu jsme hráli různé hry na spolupráci, ale zároveň vymýšleli programy schůzek a absolvovali jsme dvě dlouhá povídání o skautském slibu a zákonech. Bylo to zajímavé, ale seminářů bylo málo, což nás trochu (některé nemile) překvapilo.
Abych se ale dostala k tomu, proč se článek jmenuje tak, jak se jmenuje. Celou dobu pobytu byla děsná zima. Sice měl každý pokoj kamna a my si mohli topit, jenže jsme většinou pendlovali ze zahrady do společenský místnosti a v jednotlivých pokojích se moc nezdržovali. A když už jsme v pokoji mohli být a měli tam tudíž teplounko, bylo ještě horší vyběhnout ven. Pořád nám opakovali, že zima je prý jen pocit. Hm, co je na tom pravdy, to už každý musí pobrat sám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MarkyKovr MarkyKovr | Web | 3. listopadu 2014 v 10:07 | Reagovat

To bych potřebovala, aby nám říkali ve škole. Naše třída je jedna z mála, kde je přes zimu teplo. Topení jim totiž nic neříká :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.