Začíná škola aneb učeníčko mučeníčko

1. září 2014 v 15:32 | Kerr |  COFFEE TIME
Tak a je to tady. Něco, čeho jsme se celé prázdniny báli. Začíná nový školní rok a s ním i všechny nepříjemnosti se školou spojené- domácí úkoly, písemky, nová látka, zkoušení, málo volného času. Ale abych nemyslela jen na to špatné, musím vám říct o skvělých novinkách týkajících se naší školy. Máme skříňky! No věřili byste tomu, prostě naše škola má skříňky, woohoou! Je tam spousta místa (teď myslím jak ve skříňkách, tak v prostoru kolem nich). Prý si tam nemáme lepit žádný plakáty. Pchh, budou je snad otevírat a kontrolovat, kdo si tam co vylepil? Pochybuju, že si to někdo nechá prázdný. Jo a prej tam taky nesmíme chodit o přestávkách. Co to je za debilní věc?? K čemu to teda tohle bylo, když si tam nemůžeme odkládat učebnice? Takže zase budeme tahat všechny věci po celou dobu vyučování, no paráda. Ale aspoň, že máme osobní prostor a můžem si tam nechávat učebnice přes noc. Prej "Nikdo si tam nebude nic vylepovat!" "Dyť můžem, jsme deváťáci!" Jo, to je další věc. Jsem deváťák! Je to tak.. hustý, chodit po škole s tím, že jsem nejstarší z žáků. Teda ještě jsem po škole moc nechodila a nejstarší rozhodně nejsem, páč jsem narozená v dubnu, ale musíte to brát s nadhledem.
Dejte mi prosím nějakej návrh na video a já ho do týdne udělám. Chci už dlouho něco natočit, ale nevím co. Předem říkám, že ohledně kosmetiky nic natáčet nebudu, používám BB cream, řasenku a lesk na rty, takže by to, předpokládám, moc záživné nebylo. Já vím, zase někdo bude psát, že "Když nevíš co točit tak nic netoč" Ale to není o tom, že bych já nevěděla co točit, spíš tak nějak nemám přehled, na co teď lidi koukají. Možná vás někdo chce utvrdit v tom, že kdyby se na to koukal jenom jeden člověk, klidně bude točit. No to teda nevím, jak by to zvládl, já bych se na to vybodla. Točit pro jednoho člověka? Hodiny natáčet ,sestříhávat, upravovat a pak to vložit s tím, že se na to podívá jeden člověk? Asi jsem divná, ale ne-e.

Taky jsem upravila blog. Já vím, já vím, určitě jste si toho všimli. Já to chtěla říct jen tak, pro ty... nevšímavce. Jsou zde jen tři rubriky, jedna bude sloužit jako rychlá informační, druhá jako deník, a třetí pro TAGy, projekty a případná videa. No, ale neupravuji jen blog! Začala jsem předělávat svůj pokoj. Mám ho společný s bráchou a je hodně malý, takže se tam toho moc udělat nedá. Tedy, to jsem si myslela, ale teď jsem přišla na takovou skvělou variantu, že jsem si musela za pochvalu dát čokoládu. No, nechte se překvapit, možná se s vámi taky podělím o "Před" a "po".
A co vy, jak jste přežili první školní den?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.